Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayıs 2019 Güncellemesi İle İlgili Önerileriniz
#1
lql8pJ.png

Sevgili oyuncularımız,

Bu konumuzda gelecek güncellememiz ile ilgili önerilerinizi almak istedik. Pandorian 2: Reborn yönetimi olarak oyuncularımızın önerileri ile güncellemenin şekillenmesinin önemini her yeniliğimizde birincil faktör olarak belirlemiştik ve bu adımda da yine sizlerin görüşlerini dikkate alarak bir yol haritası çizmek istiyoruz. Yönetim olarak belli başlı konuların üzerinde duruyoruz öncelikle bunları size listelemek istiyorum:

- Seviye Sınırı
- Üst setlerin matkapları
- Binekler
- Gizemli setler

Seviye sınırı ile ilgili yönetimin düşüncesi 110 şeklinde. Elbette sizlerin bu konuya yorum olarak yapacağınız tüm değerlendirmeler gidişatın seyrini değiştirebilir. Sizlerden ricamız yukarıda listeliğimiz konulara kendi görüşlerinizi varsa farklı bir görüşünüz onuda bildirmenizdir. Önerilerinizi en kısa sürede bekliyoruz, teşekkür ederiz.
#2
Oyunda ki bossların içini düzenlemelisiniz para ile değil de emek için dizenler için de iyi olabilir veya işe yarayan şeyler koyduğunuzda pazarda satabilirler bu şekilde hem player hem ticaret artırılabilir.
Ayrıca Ödüllü turnuvalar da düzenleyebilirsiniz.
#3
ŞU ÜST SETLERE MORLAR KESİNLİKLE GELMELİ / / // / / //  SEVİYE SINIRI 110 HİÇ Bİ ŞEYE YARAMAZ 116 YAPİNDA BROŞDA ALABİLELİM PK LAR UZASIN EN AZINDAN / / // / / //  OYUNDA AMBLEM SIKINTISI ÇOK TÜM BOSSLARDAN 3 4 TANE AMBLEM ATSA İYİ OLUR / / // / // /   ŞEYTANİ ÖZ ÜCRETSİZ OLURSA İYİ OLUR BÖYLECE HERKES KOLAYCA GİZEMLİYE GEÇEBİLİR  / / // / / / OYUNA YENİ BAŞLAYANLARA SAVUNMA YOLU PUANİ VERİLMELİ EN AZ 3 K  / / // / / / /  6V6 TURNUVALARİ DUZENLENMELİ HAFTA SONUNDAN HAFTA SONUNA KAZANAN TAKIMA  HP ODULU VERİLMELİ TEŞEKURLERBAKIN EN ÖNEMLİSİ ÜST SETLERE MORLAR !


SON OLARAK BİNEK AKTİFLERİ SATILMALI OG PAZARLARINDA TEŞEKÜRLER.
#4
Bu takastaki pp olayıda yükselmeli. yeni başlayanlar olucak ve bu durum çok uğraş verici olucaktır. 200 pp bir matkap 2.sini açmak için 1 gün bekliyoruz. bu durumada el atmalısınız.
#5
OYUNDA AMBLEM SIKINTISI VAR BOSSLARDAN 3 4 TANE AMBLEM ATARSA HARİKA OLUR ---------- ŞEYTANİ ÖZ PP İLE UYGUN BİR FİYATA KOYULURSA AYNI ZAMANDADA BOSSLARA KOYULARSA ÇOK İYİ OLUR ---------- SAVUMA YOLUNDAN GELEN PUANLAR YÜKSELTİLE BİLİR ------------- YENİ GELERİN DELK AÇMASİ ZOR OALACAK ÇOK UUN SÜRE EZQ TAKILACAKLAR MATKAPLAR YARİ FİYATINA İNDİRİLSİN VE PP HAFTADA 1 KERE TOPLU VERİLSİN (2A PP HİÇ FENA OLMAZ ) Kİ BİR İŞE YARASIN --------- ONUR PUANI SIKINTISI ÇOK VAR PLYER OLMADIGINDAN ONURDA ZOR KASILIYOR VE SAVAŞ ARABASI ONUR PUANI PAKETİ VERİLSİN......
#6
oyuncu sayısının azlıgı nedeni ile pk cikmiyor benim gorusum 2 devlete duserse pk artar bazı karakterlerde damage fazla bunlarin duzeltilmesi iyi olur
#7
Üzerinde durmuş olduğunuz 4 konu başlığının da gelmesini isterim. Ayrıca oyuncuların setlerine mavi özellik eklerken, bonus özellik vermesini sağlayan taşların j ye bedavadan koyulmasını isterim. İnsanlar bunun için sürekli yan hesap açmalarına gerek kalmaz. Oyunda herkesin bahsettiği üzre amblem sıkıntısı var.Bunun için derebey müritlerine ek drop eklenebilir. Derebey müritlerinin bazı saatlerde çıkmıyor bunun için bir düzenleme yapabilirsiniz.Kesinlikle üst setlere morlar artık gelsin 6 ay önceki bakımda getirememiştik. İyi oyunlar
#8
Loncalar resmen kahvehaneye dönmüş vaziyette tanıdık olmayanı almıyoruz diyerekten yeni oyuncuların hepten önü tıkanıyor. Siz loncalara şunu yap bunu yap diyemezsiniz ama yeni oyunculara desteğinizi arttırabilirsiniz. Antik girecek adam bile bulamayan birisi bu oyuna başlayıp nasıl keyif alabilir? En azından yukarıda bahsedildiği gibi oyun 2 devlete düşerse rekabet artar belki de yeni oyunculara antik girecek adam doğar. Unutmayın ki bir oyunu bir sektörü ayakta tutan yeni müşteridir. Hazır müşteri başkasını bulduğu an çekip gider, yeni oyunculara biraz daha yatırım yapın ki biz de arkadaşlarımızı davet edelim. Ayrıca oyun gerçekten pahalı fiyatlarda biraz düzenleme yapmanız çok iyi olur. 

Edit: Bir MMORPG oyunun en temel mantığı + basmak söylememe gerek bile yok. Ama + basma olayı bu kadar işkence olmamalı. Resmen biz yeni başlayan adamları nasıl soğutabiliriz mantığı işlenmiş bu serverda. Okyanus elmasıdır hale demiridir vs. pazarda pp ile satılmalı. Bakın üstte belirttiğim gibi birlikte oynamaya yanaşan adam yok. 8 ay önceki server değil bu geliştiniz büyüdünüz. Elinizde kemik bir oyuncu kitlesi var onlar da itemlerinin morunun pembesinin yeşilinin derdinde. Biz +10larımızı basalım sizin desteğinizle, matkabımızı da bi şekilde alırız geri kalanını da paraysa para emekse emek. Öbür türlü yeni oyuncuları zor tutarsınız söyleyeyim.

Teşekkürler.
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi