Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yükseliş Paketleri (Yakut, Zümrüt, Elmas) & Ankanın Lütfu Paketi Nedir?
#1
Merhaba Değerli Oyuncularımız,

Yükseliş paket içeriğine geçmeden önce;

DEĞİŞİKLİK! [Sonbahar Rüzgarı Yaması kapsamında devreye girecek.]

[Elveda] - Arka Bahçe & Cadiz Limanı görevlerini tamamladıktan sonra 5 paket seçimi artık olmayacak.

[Artık Bizlerle] - Arka Bahçe ve Cadiz Limanı görevlerini tamamladıktan sonra Ankanın Lütfu Yazıtı elde edeceksiniz. Her görevden 1 yazıt olmak üzere görevleri eksiksiz yapmanız halinde günlük 10 yazıt kazanabileceksiniz. Yazıtları Zümrüd-ü Anka NPCsine götürerek Ankanın Lütfu paketi elde edeceksiniz. Paketten daha önce seçim yaparak elde ettiğiniz hüner, onur ve ld paketlerinin üçü ile birlikte Yükseliş Sandığı Anahtarı (5 adet), Pandorian 2 Nişanı Parçası (1 adet) çıkmaktadır.

[Ek Bilgilendirme] Oyun Kurucusu Exactihus yamanın devreye girmesi ile artık üç güce giriş nişanı olan Pandorian 2 Nişanı gönderimini gerçekleştirmeyecektir. Bu nişanı arka bahçe ve cadiz görevlerini tamamladıktan sonra elde edeceğiniz Ankanın Lütfu Yazıtını takaslayıp elde edeceğiniz paketin içerisinden çıkmakta olan nişan parçası ile alacaksınız. 5 nişan parçası ile 1 adet nişan alabileceksiniz. Görevleri eksiksiz yapmanız koşulunda günde 10 parça elde edecek olup 2 adet nişanla takas edebileceksiniz. Görevleri eksiksiz yapan bir oyuncumuz haftalık 14 kez üç güce girecek kadar nişan elde etmiş olacak.

YÜKSELİŞ PAKETLERİ

16 Ekim 2020 Cuma günü getireceğimiz Sonbahar Rüzgarı yaması kapsamında oyuna Yükseliş Paketleri olarak isimlendirdiğimiz 3 adet paket getiriyoruz. Getireceğimiz bu paketlerden oyuna gelişim sürecinize katkı sağlayacak özelliğe sahip olan eşyalar kazanabileceksiniz ayrıca bu paketler her daim oyunda kalmaya devam edecek. 3 paketten hangisini açarsanız açın içerisinden kesin olarak yani sabit bir şekilde; Uzman Cevher Dönüştürme Parçası, Üç Büyük Alim Kırılmaz Tamamlama Kartı, Gülağacı Kömürü (25 adet), Altın Rastgelelik Tılsımı (25 adet), Ukiyo Mührü (25 adet) ve Parlak Elmas (50 adet) mutlaka çıkacak. Bu çıkan ödüllerinde yanında birde bu paketlerin Şans Paketi versiyonu çıkacak bu şans paketlerinin içerisinden ise görselde listelenen eşyalardan sadece bir tanesini sistemin otomatik seçimi ile kazanacaksınız. 

Örneğin Yakut Paketini açtınız ve listelenen temel ödülleri aldınız bunların zaten garanti çıkacağını belirtmiştik bunların yanında bir de Yakut Şans Paketi kazanacaksınız ve içerisinden Buzlu Yeşim, İmparatorluk Hükmü, Dönüştürme Parçası Nilüfer, Dönüştürme Parçası Buz ve Dönüştürme Parçası Kar Ruhundan bir tanesini şans eseri elde edeceksiniz. 

Paketleri daha detaylı inleyecek olursak:

Paketlerin Elde Ediliş İtemi Nedir?

Paketlerin takasında kullanacağınız takas iteminin tam adı Yükseliş Sandığı Anahtarı. 

İtemi Nereden Temin Edebiliriz?

Anahtarı arka bahçe ve cadiz görevlerinden elde edilen Ankanın Lütfu paketinden elde edeceksiniz.

Paketleri Nerede Takas Edeceğiz?

Paketleri yama ile birlikte Pekin Şehir Merkezine eklenecek olan Yükseliş Sandığından takas edeceksiniz.

Paketlerdeki İtemler Sınır Mı?

Evet bütün çıkacak itemler sınırlı olacak.

Hangi Paket Kaç Anahtarla Alınıyor?

Yakut 100, Zümrüt 200, Elmas ise 300 anahtara denk. 

Günlük kazanım (görevlerin eksiksiz yapılması ile) 50 anahtar.


qelOd6.jpg
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi