by Lilliana at 04-18-2021, 01:53 PM
[Image: aztqDW.png]

Merhabalar, Değerli Pandorian 2 Oyuncuları!


Ya Şehr-i Ramazan bir kez daha yaşamımıza adım attı, bu bereketli ayın gelişi ile yüreklerde maneviyatın değeri daha da yükseldi. Bu eşsiz ayımıza yakışan bir etkinlikle sizlerle beraber olmanın sevincini yaşıyoruz. Ayrıca şuan tüm Dünyayı etkisi altına almış olan koronavirüse karşı tedbiri elden bırakmamanızı hatırlatıyor, sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı bir şekilde bu süreci atlatmanızı temenni ediyoruz.


Etkinlik Detayları

• Ramazan ayı boyunca oyuna her girişinizde 1 adet Ramazan Yemeği kazanacaksınız. 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Oyuna 00:00 - 21:00 arasında giriş yapmış oyuncular için geçerlidir. Oyunda olmanız bir anlam ifade etmez mutlaka bu saat aralığında ÇIK - GİR işlemini yapmış olmanız gereklidir. EK OLARAK Şans Paketinden sadece 115 ve üstü seviye oyuncularımız yararlanabilecektir. 115 seviye altı oyuncularımız sadece Neptün, Parlak Elmas ve PP hediyesini barındıran Hediye Paketinden yararlanabileceklerdir. Şans paketinde seviye uyarısı alacaklardır. Hesabınızı gereken seviyeye yükselttiğiniz de paketinizi açabileceksiniz. YEMEKLER 21:00 - 22:00 saatleri arasında OG tarafından Mayinna adlı NPCye gönderilecektir.

[Image: wY2olL.png]

• Kazandığınız bu yemeği Pekin Şehir Merkezinde yer alan Evsiz Yaşlı Adam adlı NPCye vermeniz gerekmektedir. NPC bu yemek karşlığında size Ramazan Bileti verecektir. 

NPCnin harita konumu için TIKLAYINIZ.

[Image: uJ13cB.png]

[Image: FaFard.png]

• Kazandığınız bilet ile Pekin Şehir Merkezinde yer alan Ramazan Etkinliği Sorumlusu Khan isimli NPCye gittiğinizde size 10 bilet karşılığında Ramazan Hediye Paketini verecektir. Paket içerisinde 500 Neptün, 500 Parlak Elmas, 5A Pazar Parası ve Ramazan Şans Paketi bulunmaktadır. 

NPCnin harita konumu için TIKLAYINIZ.

[Image: gP7TdR.png]

[Image: IFNnmp.png]

[Image: ESqG6S.png]
by Lilliana at 10-16-2020, 06:29 PM
Sonbahar Rüzgarı | 16 Ekim 2020 Güncelleme Notları

Güncelleme kapsamında gelen yenilikler ve iyileştirmeleri bu yazımızda inceleyebilirsiniz.

! Problem yaşamamak adına oyunun son versiyonu olan V5 kurulum linkiyle oyunu indirip o şekilde oynayınız. > https://dosya.co/jrcudjkodsh8/Pandorian_...5.exe.html

! Rehber Kılavuz: http://www.pandorian2.com/forum/showthread.php?tid=98
! [YENİ] Yükseliş Paketleri ve Ankanın Lütfu Paketi: http://www.pandorian2.com/forum/showthread.php?tid=123

Karakter Güçlendirmesi & Dizilimi

Temel başlangıç: 3000 Savunma Yolu Puanı >> 7000 Savunma Yolu Puanı

Dizilim kolaylığı adına yükseliş paketleri getirildi paketlerin detaylarını paket konusundan inceleyebilirsiniz.

Görevler & Zindanlar

Piskoposu Öldür görevi Cadiz Limanı görevlerinden kaldırıldı NPCde ki diğer otomatik gelen görevlerden devam edilecektir.

Arka Bahçe ve Cadiz Limanı görevlerinden elde edilen paket seçimleri kaldırıldı yerine Ankanın Lütfu Yazıtı getirildi. Detayları Ankanın Lütfu konusunda inceleyebilirsiniz.

Kahramanlar Arenası (Üç Güç) zindanlarına giriş itemi olan Pandorian 2 Nişanı artık Oyun Kurucusu tarafından otomatik olarak gönderilmeyecek detayları Ankanın Lütfu paketi konusunda inceleyebilirsiniz.

Mağaza & Dükkanlar

Büyüleme (artı basma) eşyaları J (Mağaza) - Ekipman - Mücevher alanına eklendi.

Cevher Montajı Ustası NPCsinin Matkap Dükkanına Dökme Demir Matkabı eklenildi.

Binekler

Güncelleme ile oyuna yeni binek eklenmedi fakat binek görünümü özelliği getirildi. Temelde bineğiniz ne ise aynı hali ile kalmaya devam edecek olup sadece görünüm olarak değişiklik gösterecektir. Görünüm olarak bu yama ile birlikte seçenek olarak Tulpar, Kara Zırhlı Kaplan (Beyaz & Kahverengi), Cehennem Bekçisi, Alevli Savaş Atı, Şeytani Smilodon, Noel Geyiği, Unicorn, Altın Renkli Eve ve Kar Maymunu eklendi. Görünüm değişikliği ile ilgili Facebook sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

Takas Sistemi

Altın Yadigar Sikke tekrardan Pazar Parası takasında kullanılabilecek.
by Lilliana at 10-14-2020, 11:38 PM
Merhaba Değerli Oyuncularımız,

Yükseliş paket içeriğine geçmeden önce;

DEĞİŞİKLİK! [Sonbahar Rüzgarı Yaması kapsamında devreye girecek.]

[Elveda] - Arka Bahçe & Cadiz Limanı görevlerini tamamladıktan sonra 5 paket seçimi artık olmayacak.

[Artık Bizlerle] - Arka Bahçe ve Cadiz Limanı görevlerini tamamladıktan sonra Ankanın Lütfu Yazıtı elde edeceksiniz. Her görevden 1 yazıt olmak üzere görevleri eksiksiz yapmanız halinde günlük 10 yazıt kazanabileceksiniz. Yazıtları Zümrüd-ü Anka NPCsine götürerek Ankanın Lütfu paketi elde edeceksiniz. Paketten daha önce seçim yaparak elde ettiğiniz hüner, onur ve ld paketlerinin üçü ile birlikte Yükseliş Sandığı Anahtarı (5 adet), Pandorian 2 Nişanı Parçası (1 adet) çıkmaktadır.

[Ek Bilgilendirme] Oyun Kurucusu Exactihus yamanın devreye girmesi ile artık üç güce giriş nişanı olan Pandorian 2 Nişanı gönderimini gerçekleştirmeyecektir. Bu nişanı arka bahçe ve cadiz görevlerini tamamladıktan sonra elde edeceğiniz Ankanın Lütfu Yazıtını takaslayıp elde edeceğiniz paketin içerisinden çıkmakta olan nişan parçası ile alacaksınız. 5 nişan parçası ile 1 adet nişan alabileceksiniz. Görevleri eksiksiz yapmanız koşulunda günde 10 parça elde edecek olup 2 adet nişanla takas edebileceksiniz. Görevleri eksiksiz yapan bir oyuncumuz haftalık 14 kez üç güce girecek kadar nişan elde etmiş olacak.

YÜKSELİŞ PAKETLERİ

16 Ekim 2020 Cuma günü getireceğimiz Sonbahar Rüzgarı yaması kapsamında oyuna Yükseliş Paketleri olarak isimlendirdiğimiz 3 adet paket getiriyoruz. Getireceğimiz bu paketlerden oyuna gelişim sürecinize katkı sağlayacak özelliğe sahip olan eşyalar kazanabileceksiniz ayrıca bu paketler her daim oyunda kalmaya devam edecek. 3 paketten hangisini açarsanız açın içerisinden kesin olarak yani sabit bir şekilde; Uzman Cevher Dönüştürme Parçası, Üç Büyük Alim Kırılmaz Tamamlama Kartı, Gülağacı Kömürü (25 adet), Altın Rastgelelik Tılsımı (25 adet), Ukiyo Mührü (25 adet) ve Parlak Elmas (50 adet) mutlaka çıkacak. Bu çıkan ödüllerinde yanında birde bu paketlerin Şans Paketi versiyonu çıkacak bu şans paketlerinin içerisinden ise görselde listelenen eşyalardan sadece bir tanesini sistemin otomatik seçimi ile kazanacaksınız. 

Örneğin Yakut Paketini açtınız ve listelenen temel ödülleri aldınız bunların zaten garanti çıkacağını belirtmiştik bunların yanında bir de Yakut Şans Paketi kazanacaksınız ve içerisinden Buzlu Yeşim, İmparatorluk Hükmü, Dönüştürme Parçası Nilüfer, Dönüştürme Parçası Buz ve Dönüştürme Parçası Kar Ruhundan bir tanesini şans eseri elde edeceksiniz. 

Paketleri daha detaylı inleyecek olursak:

Paketlerin Elde Ediliş İtemi Nedir?

Paketlerin takasında kullanacağınız takas iteminin tam adı Yükseliş Sandığı Anahtarı. 

İtemi Nereden Temin Edebiliriz?

Anahtarı arka bahçe ve cadiz görevlerinden elde edilen Ankanın Lütfu paketinden elde edeceksiniz.

Paketleri Nerede Takas Edeceğiz?

Paketleri yama ile birlikte Pekin Şehir Merkezine eklenecek olan Yükseliş Sandığından takas edeceksiniz.

Paketlerdeki İtemler Sınır Mı?

Evet bütün çıkacak itemler sınırlı olacak.

Hangi Paket Kaç Anahtarla Alınıyor?

Yakut 100, Zümrüt 200, Elmas ise 300 anahtara denk. 

Günlük kazanım (görevlerin eksiksiz yapılması ile) 50 anahtar.


[Image: qelOd6.jpg]
by exactihus at 07-02-2020, 11:56 AM
[Image: DgvNg8.png]
Değerli Oyuncularımız,
1 Temmuz-31 Temmuz tarihleri arasında saat 02:00-23:59 aralıklarında oyuna giriş yapan oyuncularımız her gün bizlerden Anka Nişanı kazanacaktır. Kazandığınız nişan sayısı 10 adete ulaştığında Pekin Şehir Merkezinde bulunan Zümrüd-ü Anka NPC'sine ileterek 1 adet Zümrüdü Anka Şans Paketi kazanabilirsiniz. Eksiksiz girmeniz sonucunda toplam 3 adet şans paket kazanma şansınız olacaktır. Nişanlarınızı Mayinna adlı NPC'den alabilirsiniz. Nişanlar Oyun Görevlisinin kontrolünden sonra hak eden hesaplara otomatik olarak gönderilecektir.
Paket İçeriği 
Kirin Ejderi , Altın Aslan, Buz Kaplanı, Ateş Tilkisi, Soğuk Tüy, Mavi Işık, Binek Aktif ve Pasifleri, Matkap kazanma şansı içerir.
by exactihus at 06-20-2020, 01:28 AM
Türkçeleştirme Değişiklikleri

Quote:İmparatorluk Ünvanları Türkçeleştirildi.
Krallık Ünvanları Türkçeleştirildi.Etkinlik Düzenlemeleri

Quote:Pandorian 2 : Reborn 2.Yil Etkinliği Aktif Edildi. Zümrüd-ü Anka NPC'si eklendi.
Tecrübe Bonusu Etkinliği Aktif Edildi.
Ramazan Bayramı Etkinliği NPC'leri artık bizimle beraber değilller. -Kaldırıldılar


Yeni Nesneler

Quote:Pandorian 2 : Reborn 2. Yıl Etkinliği için gerekli olan Anka Nişanları ve Paketleri eklendi.
by Lilliana at 06-17-2020, 11:38 PM
[Image: DgvNg8.png]

Değerli Oyuncularımız,

18 Haziran 2018'de çıktığımız yolcuğumuzda 18 Haziran 2020 tarihine geldik. 2 yıllık bu süreçte Cengiz Han 2 ruhunu sizlere yaşatmak adına çabaladık, kimisine göre verilen bu çaba yerinde iken kimi kitleye göre de eksik bulundu herkesin görüşüne saygı duyuyoruz. Bu süreçte sizleri mağdur etmemek adına gereken hassasiyeti gösterdiğimizi bildirmek isteriz, hiçbir zaman baştan savma bir içerikle karşınıza çıkmadık, dolu dolu geçmemiş olsa da ki yapılacak düzenlemelerin de tabi bir sınırı olduğunu varsayarsak karşınıza sunduğumuz içeriklerin en faydalı olmasına özen gösterdik. Beraber nice senelere diliyoruz ve 2. yıl etkinliklerimize geçiyorum.

1) 2. Yıl Kutusu

2. yıl şerefine gönderilecek olan bu kutunun içerisinde aşağıda listelenen eşyalar yer alacak.
- Neptün Kristali x 1000
- Parlak Elmas x 1000
- Seçkin Akdeniz Oyması x 250
- Uzman Cevher Dönüştürme Parçası x 10
- Mavi Pus Ateştaşı x 50
- Camgöz Kralın Dişi x 3
- 20 Adet Nişan
- 10 Altın Pazar Parası

2) EXP Etkinliği

20 Haziran Cumartesi Saat 05:00 dan 22 Haziran Pazartesi Saat 05:00'a kadar EXP etkinliği olucak. Oranı oyun içerisinden ve DCden başlatıldığında duyurulacak. 

3) Çekiliş Etkinliği

2. yıl gönderimizi Facebook üzerinden paylaşıp, beğenen oyuncularımız gönderiye oyun içi nickini (1 adet) yazmaları durumunda 2 Adet Kirin Ejderi, 3 Adet Altın Aslan, 2 Adet Savaş Elbisesi çekilişine hak kazanacaklardır. Bir etkinliği kazanan oyuncumuz diğer etkinliklere de dahil olabilecektir. 

4) Zümrüd-ü Anka Paketi

18 Hazirandan 28 Hazirana kadar 00:00 ile 21:00 aralığında oyuna giriş yapmanız takdirinde saat 22:00 da Mayinna adlı NPCye Anka Nişanı gönderilicektir. 10 Nişan topladığınızda bu paketi alabileceksiniz. Paketin detayları ilerleyen günlerde paylaşılıcaktır. 
by exactihus at 05-27-2020, 03:51 AM
Özellik Değişiklikleri


Quote:Üst setlere ait mor özellikler aktifleştirildi.


Market Değişiklikleri

Quote:[font=Arial][b]Seviye 3 Kurşun J'ye eklendi.[/font][/b]
[font=Arial][b]YP'li Parşömenler J'ye eklendi.[/font][/b]
[font=Arial][b]Çeşitli Özelliklere sahip olan yeni Dermatogliflikler J'ye eklendi.[/font][/b]Hata Düzeltmeleri


Quote:Mor özelliklerin yazılarında düzeltme yapıldı. Eskiden Menzili Savunma yazan özellik Saldırı, Menzili Saldırı yazan özellik ise Savunma veriyordu. Şimdi olması gerektiği gibi veriyorlar. Mevcut morlarınız bu durumdan etkinlenmedi, yapmanız gereken sadece oyunu Launcher üzerinden güncelleyerek 2.1.01.87 sürümüne yükseltmek. Mevcut bulunan özellikler otomatik güncellenecektir. Herhangi bir dezavantaj yaratmamaktadır sadece görsel bir düzeltme yapılmıştır.
by Lilliana at 04-26-2020, 05:52 PM
[Image: aztqDW.png]

Merhabalar, Değerli Pandorian 2 Oyuncuları!


Ya Şehr-i Ramazan bir kez daha yaşamımıza adım attı, bu bereketli ayın gelişi ile yüreklerde maneviyatın değeri daha da yükseldi. Bu eşsiz ayımıza yakışan bir etkinlikle sizlerle beraber olmanın sevincini yaşıyoruz. Ayrıca şuan tüm Dünyayı etkisi altına almış olan koronavirüse karşı tedbiri elden bırakmamanızı hatırlatıyor, sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı bir şekilde bu süreci atlatmanızı temenni ediyoruz.


Etkinlik Detayları

• Ramazan ayı boyunca oyuna her girişinizde 1 adet Ramazan Yemeği kazanacaksınız. 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Oyuna 00:00 - 21:00 arasında giriş yapmış oyuncular için geçerlidir. Oyunda olmanız bir anlam ifade etmez mutlaka bu saat aralığında ÇIK - GİR işlemini yapmış olmanız gereklidir. EK OLARAK Şans Paketinden sadece 115 ve üstü seviye oyuncularımız yararlanabilecektir. 115 seviye altı oyuncularımız sadece Neptün, Parlak Elmas ve PP hediyesini barındıran Hediye Paketinden yararlanabileceklerdir. Şans paketinde seviye uyarısı alacaklardır. Hesabınızı gereken seviyeye yükselttiğiniz de paketinizi açabileceksiniz. YEMEKLER 21:00 - 22:00 saatleri arasında OG tarafından Mayinna adlı NPCye gönderilecektir.

[Image: wY2olL.png]

• Kazandığınız bu yemeği Pekin Şehir Merkezinde yer alan Evsiz Yaşlı Adam adlı NPCye vermeniz gerekmektedir. NPC bu yemek karşlığında size Ramazan Bileti verecektir. 

NPCnin harita konumu için TIKLAYINIZ.

[Image: uJ13cB.png]

[Image: FaFard.png]

• Kazandığınız bilet ile Pekin Şehir Merkezinde yer alan Ramazan Etkinliği Sorumlusu Khan isimli NPCye gittiğinizde size 10 bilet karşılığında Ramazan Hediye Paketini verecektir. Paket içerisinde 500 Neptün, 500 Parlak Elmas, 5A Pazar Parası ve Ramazan Şans Paketi bulunmaktadır. 

NPCnin harita konumu için TIKLAYINIZ.

[Image: gP7TdR.png]

[Image: IFNnmp.png]

[Image: ESqG6S.png]
by exactihus at 04-14-2020, 03:31 AM
Pandorian 2 : Reborn Anka'nın Yükselişi Güncelleme Serisi İlk Güncellemesi Notları

Yeni Başlayan Oyunculara Destek

Quote:Başlangıç seviyesi 100'e yükseltildi.
Başlangıçta artık karakterinize 3000 Savunma yolu puanı eklenecek.
Başlangıç Pazar Parası 10 Altına yükseltildi.
100 Seviyeden itibaren 115. Seviye kadar gerekli Tecrübe puanları düşürüldü.
Cevher Ustası NPC'sinde bulunan +62 taşları +72 taşlarıyla değiştirildi.
Lonca Desteği paketi artık 100 yerine 500 Lonca desteği puanı veriyor.
[b][font=Arial]Başlangıçta artık 10 Mitril IV kazanıyorsunuz.
[/b]
[/font]Market Değişiklikleri

Quote:Kritik Vuruş +20 Tamamlama Kartı J'ye eklendi.
Tüm Özellikler +300 Tamamlama Kartı J'ye eklendi.
Şeytani Derin Aşk yüzükleri satışta.


Takas Sisteminde Değişiklikler


Quote:Lonca Tecrübesi paketleri artık 20 yerine 10 Altın Yadigar Sikke ile takaslanabiliyor.
Pazar Parası takası artık sadece aspur karşılığında yapılıyor.
Mavi Pus Ateştaşı artık 10 Altın Yadigar Sikke karşılığında takaslanabiliyor.

Diğer Değişiklikler
Güç ve Hazine Sistemi değiştirildi, artık P2R Nişanını kullanarak 3 Güç ve Hazine mağarasına giriş yapabileceksiniz. 
Seviye Sınırı 120'a yükseltildi.
115 Seviye sonrası için gerekli olan tecrübe puanları arttırıldı.
Tecrübe bonusu düşürüldü.
Parlak Altın Parşömeni , Roma Zırh Üretimine eklendi.
by Lilliana at 07-08-2019, 04:58 PM
Merhaba Değerli Oyuncularımız,

Yeni oyuncularımızın takıldığı noktalardan biri ise son zamanlarda iletilen Arka Bahçe görevleri. Arka Bahçe görevleri her gün yapılabilen ve tamamlanıldığında bir paket seçiminin yer aldığı günlük görevler olarak geçmektedir. 

Arka Bahçe görevlerinden ilki Pekin Şehir Merkezinden geçişi olan İmparatorluk Şehrinden alınmaktadır. Alınan görevde Arka Bahçede yer alan 3 nesnenin toplanılması istenilmektedir. Bu nesnelere Arka Bahçeye gittiğinizde otomatik gidiş mevcuttur.

[Image: BODyov.png]

Arka Bahçeye girer girmez almamız gereken ilk görev mevcut ülkemizin gözcüsünden olucaktır. Gözcü rakip ülkenin gözcüsünü kesmemizi isteyecektir.

[Image: vanJY6.png]

Gözcü görevini aldıktan sonra hemen [Qidan Vergileri] Yelu Rong adlı NPCye giderek görev sürecine başlıyoruz. Bu NPC bizi bir uçuş aracına bindirerek bir sonraki görev noktasına gönderecek aynı zamanda bu uçuş aracına binişimiz ilk görevi yapışımız olucak.

[Image: VQv32r.png]

Uçuş süreci tamamlandıktan sonra diğer görev noktamızın yakınına iniş yapacağız. Hemen ileride yer alan [Ulusal Vergi Toplama] Nazruch isimli NPCden görevimizi alıyoruz bu görevde ise bir aracı hedef noktaya götürmemizi istiyor.

[Image: lQvbBb.png]

Aracımızı hedef noktaya götürdükten sonra bir sonraki görevde hemen hedef noktamızdaki NPCden alınacak. [Seri İnziva] Kuozhen isimli NPCden görevimizi alıyoruz görevde hedef konuma bineksiz bir şekilde yürümemiz isteniyor.

[Image: odr6nk.png]

Bu yürüyüş görevinden sonra Gözcüyü öldürüp İmparatorluk Şehrinden iletilen 3 nesneyide toplayarak görev sürecinizi tamamlamış oluyorsunuz. İyi oyunlar dileriz.
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • Next 
Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.
Username

Password


Login
Search Forums

Forum Statistics
Members: 720
Latest member: hobbit5561
Forum threads: 112
Forum posts: 173