Pandorian 2 : Reborn Forum | Cengiz Han 2 PVP Server

Full Version: Pandorian 2 | Arka Bahçe Görevleri Nelerdir?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Merhaba Değerli Oyuncularımız,

Yeni oyuncularımızın takıldığı noktalardan biri ise son zamanlarda iletilen Arka Bahçe görevleri. Arka Bahçe görevleri her gün yapılabilen ve tamamlanıldığında bir paket seçiminin yer aldığı günlük görevler olarak geçmektedir. 

Arka Bahçe görevlerinden ilki Pekin Şehir Merkezinden geçişi olan İmparatorluk Şehrinden alınmaktadır. Alınan görevde Arka Bahçede yer alan 3 nesnenin toplanılması istenilmektedir. Bu nesnelere Arka Bahçeye gittiğinizde otomatik gidiş mevcuttur.

[Image: BODyov.png]

Arka Bahçeye girer girmez almamız gereken ilk görev mevcut ülkemizin gözcüsünden olucaktır. Gözcü rakip ülkenin gözcüsünü kesmemizi isteyecektir.

[Image: vanJY6.png]

Gözcü görevini aldıktan sonra hemen [Qidan Vergileri] Yelu Rong adlı NPCye giderek görev sürecine başlıyoruz. Bu NPC bizi bir uçuş aracına bindirerek bir sonraki görev noktasına gönderecek aynı zamanda bu uçuş aracına binişimiz ilk görevi yapışımız olucak.

[Image: VQv32r.png]

Uçuş süreci tamamlandıktan sonra diğer görev noktamızın yakınına iniş yapacağız. Hemen ileride yer alan [Ulusal Vergi Toplama] Nazruch isimli NPCden görevimizi alıyoruz bu görevde ise bir aracı hedef noktaya götürmemizi istiyor.

[Image: lQvbBb.png]

Aracımızı hedef noktaya götürdükten sonra bir sonraki görevde hemen hedef noktamızdaki NPCden alınacak. [Seri İnziva] Kuozhen isimli NPCden görevimizi alıyoruz görevde hedef konuma bineksiz bir şekilde yürümemiz isteniyor.

[Image: odr6nk.png]

Bu yürüyüş görevinden sonra Gözcüyü öldürüp İmparatorluk Şehrinden iletilen 3 nesneyide toplayarak görev sürecinizi tamamlamış oluyorsunuz. İyi oyunlar dileriz.